Za nami Weekend Cudów!

Szanowni Rodzice, Trenerzy, Zawodnicy i przyjaciele!

Za nami Weekend Cudów!

Przez ostatnie tygodnie cała społeczność Akademii Wisły CANPACK Kraków gromadziła wszystkie potrzebne artykułu, które mają sprawić, że w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia znów zagości uśmiech na twarzach wspaniałej rodziny z Myślenic. To dzięki otwartości Państwa i waszym dobrym sercom udało się wywiązać z zadania jakiego się podjęliśmy i zakupić wszystkie potrzebne przedmioty, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania czteroosobowej rodziny.

Cieszymy się bardzo, że inicjatywa jaką była Szlachetna Paczka została przez Państwa tak pozytywnie odebrana. Ilość paczek, jaką zgromadziliśmy przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Kilkadziesiąt paczek, w których znalazły się m.in.: artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, odzież dla dzieci, artykuły biurowe, kosmetyki, słodycze, oczywiście piłka do koszykówki ;), vouchery upominkowe na zakup obuwia zimowego dla rodziny, odkurzacz, żelazko, drobne AGD, lodówka i wiele innych. W dodatkowej specjalnej paczce przekazaliśmy drobne prezenty świąteczne dla każdego członka rodziny.

Cała społeczność Akademii Wisły CANPACK Kraków oraz przyjaciele, którzy są wokół nas udowodnili, że los ludzi potrzebujących nie jest im obojętny. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie Szlachetnej Paczki 2020 z AWCP: Rodzicom i Zawodnikom AWCP, Trenerom, firmie RISUM, Wawelskim Smokom i wszystkim, którzy dołączyli do akcji. Szczególne podziękowania za wsparcie i pomoc przy organizacji Szlachetnej Paczki dla Magdaleny Sitarskiej, Joli Janiszewskiej oraz Michała Sumary. Dziękuję Wam wszystkim za wrażliwość, empatię i otwarte serca dla Potrzebujących wsparcia i pomocy.

Za bezinteresowną chęć czynienia dobra – DZIĘKUJĘ!

Dorota Gburczyk-Sikora

Dyrektor Akademii Wisły CANPACK Kraków

UDOSTĘPNIJ