Wicemistrzostwo Małopolski jest ok!

Dziewczęta z zespołu U- 13 w trakcie całej ligi wygrały wszystkie mecze. Mecze były różne od tych super do tych, w których trenerka „dostawała kilka razy zawału …”

W ostatnim spotkaniu nasz zespół jechał do Bochni. W meczu na trudnym terenie (mała sala, niedziałający przez 10 minut zegar…) ulegliśmy gospodyniom.  Niestety sport nie lubi niemocy….a w nasze szeregi wkradła się niemoc, przede wszystkim niemoc psychiczna. Z przeciwnikiem o podobnym poziomie nie można sobie pozwolić na, aż tyle  błędów. Kilkanaście podań  do przeciwnika, niecelne rzuty i bardzo słaba skuteczność z rzutów wolnych. Trudno, taki jest sport, trzeba „przyjąć porażkę na klatę” i zrobić wszystko żeby w przyszłym roku młodziczki Wisły zrewanżowały się i były górą!

Dziękuję bardzo wszystkim dziewczętom za solidną pracę w całym sezonie.  Cieszę się bardzo, że wspólnie udało się strwożyć zgrany zespół tak na boisku jak i poza nim. Dziękuję rodzicom za wspieranie naszej drużyny. Drogie Panie nie odpuszczamy, od 6 sierpnia ostro trenujemy i walczymy o mistrzostwo!

 

MOSiR Bochnia- Wisła CANPACK Kraków 79-54 (27-7) (11-16) (22-17)(19-14)

Bursa K. -11, Góral K-10, Pabian G.- 9, Kowalska J.-7, Skrzyniarz K.-6, Gajda M.-5, Florkiewicz I.-5, Otfinowska N.-1, Orlicka N., Dudek D., Kwoka M., Mayer N.,

 

UDOSTĘPNIJ