U18K| Wisła wygrywa z MOSiR’em

Ku końcowi zbliżają się rozgrywki małopolskiej ligi juniorek. Wiślaczkom do rozegrania pozostały już tylko trzy kolejki ligowe. W jednej z nich Biała Gwiazda podejmowała na własnym parkiecie drużynę MOSiR-u Bochnia. W tabeli ligowej oba zespoły sąsiadują ze sobą. Wiślaczki bez porażki na koncie i tuż za Nimi przyjezdne z „Solnego Miasta”, które jedyną jak dotąd porażkę zanotowały właśnie z drużyną z Reymonta. W pierwszym meczu wysoko w Bochni wygrywa CANPACK 35:102
W rewanżu faworytem do zwycięstwa był gospodynie, które od pierwszy minut nie zawodziły. Mocna obrona i agresywny pressing na całym placu szybko przyniósł efekt w postaci wygranej wysoko już pierwszej odsłony tego pojedynku 23:7.
W kolejnych minutach mecz odrobinę się wyrównał jednak nadal rytm poczynaniom na boisku nadawała Biała Gwiazda. 16:10 i do szatni udajmy się z sowitym zapasem punktów. Trzecia właściwie rozstrzygająca losy tego pojedynku kwarta wygrana po raz kolejny przez CANPAC’czki 22:8 i już wiadomo było, że kolejna wygrana juniorek staje się faktem.
Ostatnie 10 minut meczu i po końcowej syrenie to TS Wisła inkasuje na swoim koncie 2 punkty dzięki czemu, nadal jest niepokonana w lidze U18

Wisła CANPACK Kraków – MOSiR Bochnia 79:36
Punkty dla Wisły zdobyły: Grzywa 13, Pająk 11, Michalik 9, Oleksy 6, Bukowczan 9, Wnorowska, Chrząszcz 10, Panek 4, Owca 11, Pyka 0, Cieśla 6.

UDOSTĘPNIJ