U15K | Młodziczki wygrywają w kadetkach B

Dużo zawirowania w terminarzu meczy U15 Kobiet ze względu na zgrupowania kadry wojewódzkiej. Po trudnym siedmiodniowym obozie Młodziczki przystąpiły do meczu w kategorii U15 Kobiet goszcząc u siebie UKS Basket Dąbrówka.
Początek spotkania dość niemrawy… żadna z drużyn nie mogła wypracować bezpiecznej przewagi, jednak ton poczynaniom na boisku nadawały Wiślaczki, w których to dobry fragment rozegrała Natalia Piła.

Drugą odsłonę meczu otwieramy bardzo dobrze w szybkim ataku dzięki czemu na tablicy po stronie gospodyń zapaliło się 11 „oczek” więcej. Jednak wystarczyła tylko chwila by przyjezdne szybko zniwelowały tą przewagę do wyniku 21:15. Ostatnie minuty pierwszej połowy meczu kończymy „run’em” 9:3 i do szatni udajemy się z zaliczką 14 punktów.

Najbardziej wyrównana okazał się trzecia odsłona meczu, w której to Biała Gwiazda zyskała przewagę nad przeciwnikiem zaledwie jednego punktu… przebudzenie nastąpiło w ostatnich 10 minutach spotkania. Czwartą kwartę ponownie gospodynie otwierają serią punktową 9:0 i wiadomo było, że dwa punkty zostaną w przy Reymonta.

Wisła CANPACK Kraków – UKS Basket Dąbrówka 59:40
Punkty dla Wisły: Burliga 4, Włoczewksa 3, Psonak 1, Mayer 4, Piła 11, Kaczmarczyk 7, Boroń 4, Harkabuzik 3, Pabian 3, Góral 7, Bursa 10, Pażucha 2.

UDOSTĘPNIJ