U14 | Wysokie zwycięstwo w Tarnowie

Rewelacyjnie w meczu drugiej kolejki spotkań małopolskiej ligi koszykówki młodziczek spisały się młode zawodniczki Wisły Kraków. W wyjazdowym dwumeczu do Tarnowa zarówno drugoligowy zespół Białej Gwiazdy jak i U14 pokonało lokalnego rywala z Tarnowa.

Mecz zaczął się od dobrej obrony Wiślaczek które nie pozwalały gospodyniom na łatwe zdobywanie punktów. Owocem dobrej obrony okazał się szybki atak z którego to seryjnie zdobywamy punkty. Dodatkowo przyjezdne popisały się kilkoma składnymi akcjami które to po rzutach z półdystansu kończyliśmy celnym koszem. Pierwsza odsłona dla Białej Gwiazdy 18:2.
W drugiej kwarcie nadal kontynuujemy dobrą postawę na boisku a obraz gry nie zmienia się, co pozwala ponownie uzyskać przewagę nad Pałacem Młodzieży. Po pierwszej połowie meczu na kilka słów do szatni udajemy się z prowadzeniem blisko 20 punków.

Najlepsza trzecia kwarta w wykonaniu Wiślaczek w której to aplikujemy przeciwnikowi 23 punkty właściwe rozstrzygnęła losy tego spotkania. Spokojna kontrola meczu w ostatniej odsłonie tego spotkania która kończy się wynikiem 14:13 nie zmienia faktu, ze Wisła Kraków po dobrym meczu wygrywa 69:27

PM Tarnów – Wisła CANPACK Kraków 27:69
Punkty dla Wisły zdobyły: Burliga 2, Włoczewska 4, Psonak, Mayer 7, Cyrkowicz 2, Piła 10, Kaczmarczyk 4, Boroń 8, Harkabuzik 4, Pabian 12, Góral 6, Bursa 10.

UDOSTĘPNIJ