Treningi zdalne dla grupy U12,U13 Part III

Poniżej szczegóły tego co przygotowały dla grupy trenerki Jola i Ania…
Majowe wyzwanie treningowe
Drogie dziewczyny liczymy, że 25 maja spotkamy się na treningu w hali. Aby nie tracić czasu i być przygotowanym do treningu koszykarskiego proponujemy Wam wyzwanie treningowe.
W trakcie trzech tygodni na stronie Akademii będą się pojawiały filmiki z treningami motorycznymi, które będą możliwe do wykonania w warunkach domowych (trzy treningi na tydzień). Po zrobieniu treningu będziecie zaznaczać swoją obecność w specjalnym arkuszu. Dzięki temu, będzie można obserwować czy koleżanki z drużyny pracują i rywalizować z nimi. Na koniec tygodnia, będzie do wykonania mini test, którego wynik również wpiszecie w arkuszu. Aby rywalizacja była bardziej atrakcyjna, każda z Was prześle do trenerki Joli „ksywkę” pod jaką będzie występować w tabeli. W wyzwaniu również wezmą udział trenerki. Oczywiście wszystkie pracujemy solidnie i rzetelnie wpisujemy wyniki tylko w swojej rubryce.

TRENING 1
MOTORYKA
Tabata – pobudzi pracę serca i wzmocni nogi

TRENING 2
MOTORYKA
Ćwiczenia obręczy barkowej, klatki piersiowej, grzbiet

Ćwiczenia mięśni brzucha

TRENING 3
MOTORYKA
Tabata – mocny trening interwałowy

Poniżej prezentujemy tabelę, którą wszystkie dziewczęta otrzymają w formie on-line do uzupełniania. Pamiętajcie ćwiczcie systematycznie 🙂

Szykuje się mocna rywalizacja 🙂

No to czekamy na pierwsze wpisy. Let’s do it !!

UDOSTĘPNIJ