Szlachetna paczka dostarczona!

Dziś mieliśmy niesamowitą przyjemność przekazać zebrane dary w ramach Szlachetnej Paczki. Przedstawiciele Akademii Wisły CANPACK Kraków Prezes Pani Dorota Gburczyk- Sikora oraz koordynator Michał Sumara dostarczyli je do magazynu z którego jutro wszystko trafi do potrzebującej rodziny. To niesamowite uczucie wiedzieć, że dzięki naszemu wsparciu, rodzina będzie miała radosne święta.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą radością i złożyć najlepsze życzenia, aby te święta były pełne radości, miłości i spokoju. Niech ten czas spędzony razem będzie pełen uśmiechów i wzajemnej życzliwości.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję i przyczynili się do tego wszystkiego. To dzięki Waszej hojności i dobroci możemy wprowadzić choć odrobinę magii w życie innych ludzi.

Życzymy Wam wszystkim wspaniałych świąt, pełnych miłości, ciepła i radości. Niech ten czas będzie dla Was okazją do odpoczynku i spędzenia go z najbliższymi. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej społeczności i razem z nami tworzycie lepszy świat.

Wesołych Świąt! 🎄🎅

UDOSTĘPNIJ