Obóz letni Akademii – Szamotuły 2019

Blisko 70 dziewcząt w kategoriach wiekowych U13, U14, U16 oraz U18 w dniach 7-17.08.2019 r. szlifuje swoje umiejętności koszkarskie na dziesięciodniowym obozie koszykarskim przed zbliżającym się sezonem sportowym 2019 / 2020. Na obóz udaliśmy się do Szamotuł – malowniczej miejscowości w województwie wielkopolskim, gdzie na obiektach sportowych Zespołu Szkół trenowaliśmy niespełna 11 godzin dziennie.

Cztery kategorie wiekowe pod opieką trenerów klubowych oraz trenerów przygotowania motorycznego, zrealizowało w przeciągu obozu oszałamiajacą liczbę 110 jednostek treningowych. Pot lał się strumieniami a nogi były naprawaaaaaawdę cieżkie … oczywiście nie zabrakło czasu na relaks i regenerację na obiekatach basenowych w Szamotułach.

Dobrze przepracowany obóz już niedługo zaprocentuje. A pierwsze sprawdziany formy już na początku września. Wszystkie nasze kategorie wiekowe będą miały okazję sprawdzić się na turniejach towarzyskich.

Za kilka dni wracamy do Krakowa. Krótka chwila na regenerację i odpoczynek i przed nami kolejne 10 dni pracy w Krakowie.

Akademia przesyła słoneczne pozdrowienia z Szamotuł.

🙂

UDOSTĘPNIJ