Nowy Rok – Nowe Nadzieje, Nowe Szanse

Za nami ciężki rok. Rok wielu zaskakujących decyzji uniemożliwiających nam w pełni realizować założony program szkoleniowy w Akademii Wisły CANPACK Kraków. W związku ze zmieniającymi się coraz to nowymi ograniczeniami związanymi z panującą pandemią występowały okresy, w których praca grupowa była niemożliwa – czasowe zawieszenie działalności na obiektach sportowych, ograniczenia ilościowe zawodników na treningu, zamknięcie szkół i burs oraz wiele innych. To wszystko wymagało od całej społeczności Akademii (zawodników, trenerów, organizatorów, rodziców) dużej mobilizacji i determinacji w działaniu, aby ciężka praca, która była wykonana na przestrzeni ostatnich lat nie poszła na marne. Dzięki wspaniałym ludziom, którzy tworzą tą społeczność i przede wszystkim dzięki wspaniałemu sponsorowi Akademii firmie CANPACK nie poddaliśmy się i nadal realizujemy nasze cele, nasze marzenia i nasze pasje. Organizatorzy i trenerzy zobowiązani byli do stworzenia nowych, zindywidualizowanych programów szkoleniowych, umożliwiających zawodnikom personalny trening poza obiektami sportowymi. Zawodnicy musieli wykazać się dużą samodyscypliną, mobilizacją i determinacją, aby utrzymać formę i być przygotowanym do rywalizacji sportowej. Swój wkład wnieśli również rodzice zawodników, wykazując się zrozumieniem i chęcią pomocy w tym trudnym czasie. Wszyscy spisali się na medal!

Doceniając zaangażowanie całej społeczności Akademii, dzięki finansowemu wsparciu sponsora firmie CANPACK, chcąc ułatwić indywidualną pracę zawodników w dążeniu do „BYCIA LEPSZYM KAŻDEGO DNIA” poszerzamy możliwości Akademii Wisły CANAPCK Kraków nabywając maszynę do treningów indywidualnych i zespołowych Dr. Dish CT. Mamy to!

Maszyna treningowa do koszykówki Dr. Dish CT to urządzenie najbardziej innowacyjne, zaawansowane technologicznie i przyjazne dla użytkownika. Pozwala skupić się na technice rzutu poprzez ciągłe powtarzanie, umożliwiając inteligentny i wydajny trening. Dzięki Dr. Dish CT można oddać 10 razy więcej rzutów niż podczas tradycyjnego treningu. Pozwala to rozwijać  i utrwalać pamięć mięśniową i poprawić styl rzutu. Wierzę, że dzięki tej maszynie treningi w Akademii Wisły CANPACK Kraków staną się ciekawsze, efektywniejsze i bardziej ekscytujące.

Życząc zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń w pełnym nadziei Nowym Roku 2021 życzę wszystkim sportowych sukcesów.

Dorota Gburczyk-Sikora – Dyrektor Akademii Wisły CANPACK Kraków

UDOSTĘPNIJ