Kończymy obóz letni w Szamotułach:)

Dziesięć ciężkich i wyczerpujących dni spędziły Nasze zawodniczki w Szamotułach, gdzie odbywał się letni obóz Akademii Wisły CANPACK Kraków. Pomimo tego, że nadal trwa sierpień, kóry jest miesiącem wakacyjnym, nasze zawodniczki zakończyły już sportowe wakacje. Przyszedł czas na szlifowanie umiejętności koszykarskich oraz podnoszenie sprawności motorycznej.

Aby w nadchodzącym sezonie nie brakowało sił, przemierzamy kilometry zarówno w hali jak i w terenie. Z racji, że bezpośrednio do hali sportowej na kórej realizoawliśmy zajęcia treningowe dla dziewcząt, przylegają dwa boiska (tartanowe oraz do siatkówki plażowej), a dosłownie kilka kroków od ośradka mogliśmy korzystać ze stadiony lekkoatletycznego… nie mogło zabraknąć zajęć sprawnościowych i lekkloatletycznych, kótre są nieodzownym elementem przygotowania przed-sezonowego.
Z uśmiechami na buziach kończymy pierwszy etap przygotowań do sezonu. Przed nami raptem kilka dni odpoczynku i powoli małymi krokami zmierzamy do rozpoczęcia roku szkolnego a wraz z nim czekamy na start rozgrywek ligowych.  🙂

Obóz uważamy za udany  Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek, które tak dzielnie znosiły trudy zajęć sportowych. Ten wysiłek już niedługo zaprocentuje, a Wasza cieżka praca zostanie nagrodzona.

Trzymamy kciuki i pracyjemy dalej !!

UDOSTĘPNIJ