Kadra Małopolski Dziewcząt na Wiśle.

Przez ostatnie cztery dni na obiektach TS Wisła Kraków piętnaście zawodniczek z województwa małopolskiego trenowało pod okiem trenerów Michała Sumary i Łukasza Nabielca. W dniach 11-14 października 2019 zawodniczki z klubów województwa małopolskiego ciężką pracą udwoadniały, że zasługują na reprezentowanie w obecnym sezonie barw małopolski. Dziewczęta miały również okazję oglądać na żywo mecz ekstraklasy kobiet w którym to zmierzyły się drużyny Wisły Kraków oraz Artego Bydgoszcz.

Przypomnijmy, iż po wakacyjnym obozie, było to już drugie zgrupowanie rocznika 2006 / 2007, który przygotowuje się do Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2020. Pierwszym trenerem kadry jest na co dzień pracujący w Wiśle Kraków z grupą Juniorek Trener Michał Sumara. Jego asystentem jest Łukasz Nabielec, który od lat szkoli zawodniczki w najmłodszych kategoriach wiekowych w MOSiR Bochnia.

Ponownie na zgrupowanie trenerzy powołali wyróżniające się zawodniczki z kategorii U14. W tym zacnym gronie znalazło się aż siedem Wiślaczek, zawodniczek Akademii Wisły CANPAC Kraków, podopiecznych Pawła Storożyńskiego.
Wisłe reprezentowały:
Weronika Harkabuzik
Olga Włoczewska
Kinga Bursa
Natalia Piła
Gabrysia Pabian
Gosia Kaczmarczyk
Ania Boroń.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne powołania.UDOSTĘPNIJ