Dobry występ młodzieży. Juniorki ze srebrem w Bydgoszczy

Niedzielnym popołudniem zakończyły się zmagania sportowe X Turnieju o Puchar Prezydenta Bydgoszczy
MUKS Bydgoszcz

Zespół juniorek w finałowej potyczce nie sprostał Politechnika Gdańsk i ostatecznie uplasował się na drugim miejscu przywożąc do Krakowa srebrne medale ????
Wynik należy uznać za dobry na rozpoczęcie sezonu… tym bardziej, że nasza drużyna praktycznie w 90% złożona jest z roczniak młodszego 2002 ???
Kadetki przez pierwsze fazy turnieju szły jak burza, pokonując kolejno rywali. Pierwszej porażki zaledwie jednym punktem doznały dopiero w półfinale z Gts Karol Rotmanka. W niedzielnym boju o brąz pomimo dramatycznego pościgu w końcówce meczu nie udało się wyszarpać zwycięstwa z Klub Koszykówki Młode Lwice Gdańsk. Nasze Kadetki ostatecznie kończą zmagania na IV miejscu. Brawo dziewczyny??
?za walkę, a cenne doświadczenie z turnieju na pewno zaowocuje super wynikami już w niedalekiej przyszłości.

Młodziczki kończą turniej również na IV miejscy. Z dużymi przygodami organizacyjnymi udało się naszym dziewczętom rozegrać zaległy mecz z Kadrą woj. Zachodniopomorskiego. Dziewczęta swoja postawą udowodniły, że stać je na bardzo dobrą grę, którą jeszcze nie zawsze potrafią „przekuć” na wynik końcowy. Było Super !! Brawo dziewczyny
Gratulacje dla sztabu trenerskiego za dobrą pracę. Tak trzymać !!

Szczegółowe informacje znajdziecie pod linkiem

https://www.facebook.com/muksbydgoszcz/ oraz https://www.facebook.com/events/332301584178989/

UDOSTĘPNIJ