Gry kontrolne U18 Kobiet

Za nami turniej w Bydgoszczy, w którym to Nasze juniorki zajęły I miejsce. Po powrocie do Krakowa, a jeszcze przed startem ligi, nasze juniorki rozegrają szereg gier kontrolnych.
Przypomnijmy, że zespół 2002 / 2003 w tym sezonie będzie rywalizował na parkietach 2 Ligi Kobiet, U22 a w kategorii U18 nawet dwoma zespołami.
Za nami pierwszy z kontrolnych sparingów, który 20 września 2019 rozegraliśmy z MOSiRem Bochnia. Drużyna pod przewodnictwem Trenerki Gosi Misiuk przygotowuj się do sezonu zasadniczego 2 Ligi Kobiet. To właśnie z tym zespołem rozegraliśmy pierwszą grę kontrolną.

W piątkowe popołudnie w hali solnego miasta Bochni miejscowe gościły Akademie Wisły CANPACK Kraków. Juniorki udały się na sparing bez „Kory” i „Maki” … zatrzymały je względy osobiste.
Początek meczu zdecydowanie dla gospodyń które rozpoczęły od prowadzenia 7:0 i następnie 17:4. Na hali przeciwnika nie mogliśmy złapać dobrego rytmu grania. Druga dobra kwarta w naszym wykonaniu i dobre granie „Jojo” pod koszem pozwoliło zredukować straty do zaledwie 9 oczek po 20 minutach grania. Jeszcze przez 5 minut trzeciej kwarty trzymaliśmy się MOSiRu schodząc na 30:38 … jednak potem zaczął się już „odjazd” Bochnianek i na tablicy szybko zaświeciło się niestety -20. Chyba trochę brakło sił bo za dużo przegrywaliśmy 1 na 1 i straciliśmy w drugiej połowie blisko 50 punków.
Niemniej jednak to była dobra lekcja koszykówki i dobre granie.

TS MOSiR Bochnia – Wisła CANPACK Kraków 79:45
Punkty dla Wisły: Jojczyk 9, Gajoch 7, Ciesla 6, Michalik 4, Grzywa 4, Wnorowska 4, Oleksy 2, Matrac 4, Panek 2, Owca 2, Chrząszcz 1, Gajda

Już w najbliższy wtorek 24 września 2019 na hali przy Reymonta 22 zmierzymy się z lokalnym rywalem KS Korona Kraków
Hala Główna TS Wisła Kraków 19:00

A w najbliższym czasie czeka Nas dwumecz z jednym z zespołów z woj. śląskiego. Szczegóły już niebawem.

UDOSTĘPNIJ