Drugoligowa proażka Wisły CANPACK

Po trzech zwycięstwach przyszła niestety pierwsza porażka. Koszykarki Wisły CANPACK Kraków w meczu 4. kolejki drugoligowych zmagań przegrały z UKS Żak Nowy Sącz 72-53.

Bardzo słaba w naszym wykonaniu pierwsza połowa (suma indywidualnych błędów poszczególnych zawodniczek w obronie i niska skuteczność w ataku przy jednocześnie świetnej grze przeciwnika) spowodował, że do przerwy przegrywaliśmy aż 21 punktami. Po ostrej reprymendzie w szatni, w drugiej części meczu dziewczęta zaczęły lepiej bronić, co spowodowało, że gra była wyrównana, natomiast nadal szwankowała skuteczność w ataku, wobec czego nie byliśmy w stanie odrobić strat.

Inna sprawa, że walczyliśmy z zespołem, który w tamtym sezonie awansował do I ligi i ma kilka naprawdę dobrych zawodniczek, grających z sobą od lat. My natomiast nie mamy możliwości wspólnego trenowania i co mecz gramy w nieco innym składzie, ale tak już musi być i trzeba sobie radzić 🙂

Wisła CANPACK Kraków – UKS Żak Nowy Sącz 57-72 (9-22, 20-28, 11-12, 13-10)

Wisła CANPACK: Natalia Malaga 11, Aleksandra Klimas 9, Kamila Nawrocka 8, Karolina Wilk 8, Monika Malinowska 5, Malwina Fiedziuk 3, Maja Nizioł 3, Natalia Liszkowska 0, Natalia Klotzer 0, Justyna Wachowiak 0.

UDOSTĘPNIJ