CANPACK CUP 2022 Dzień drugi

Tak oto prezentują wyniki, w kategorii U17 Kobiet. W tym momencie jedynym niepokonanym zespołem jest drużyna Lider Basket Swarzędz, który to z kompletem zwycięstw przewodzi ligowej tabeli z kompletem 4 zwycięstw.

Warsaw Basketball – KKS Siechnice   33:65

Wisła CANPACK – KKS Siechnice    46:53

Lider Swarzędz – ISWJ Wisła    57:34

SPZ WJM Rzeszów – Lider Swarzędz   23:70

ISWJ Wisła  Warsaw Basketball   44:23

SPZ WJM Rzeszów – Wisła CANPACK   23:43

Kadetki również zakończyły drugi dzień rywalizacji turniejowej. W gronie niepokonanych pozostają PTK Pabianice oraz Wisła CANPACK Kraków. Oba zespoły zagrają jutro o prymat w turnieju. 

Poniżej pełen zestaw wyników drugiego dnia:

PTK Pabianice – SPZ WJM Rzeszów 84:9

Warsaw Basketball – MUKS Piaseczno 34:60

Wisła CANPACK – Grodzisk Mazowiecki 60:28

MUKS Piaseczno – SPZ WJM Rzeszów 67:17

Warsaw Basketball – Wisła CANPACK 21:54

PTK Pabianice – Grodzisk Mazowiecki  83:27

Nie zapomnieliśmy o Naszych najmłodszych pociechach grających w kategorii Młodziczek. Po fazie grupowej przyszedł czas na rozgrywki pucharowe. Obie grupy połączyły się w wspólnej rywalizacji i jak najlepsze miejsce w turnieju CANPACK CUP 2022.

W pierwszym spotkaniu Lotnik Wierzawice lepszy od Wisły CANPACK i to gospodynie zagrają jutro o VII miejsce a ich rywalem będą Pantery Szubin. Lotnik zagra o V miejsce z MUKSEM Piaseczno. 

O brązowy medal powalczą Spartakus Jelenia Góra oraz Basket Fred Kielno

Komu przypadnie złoto przekonamy się jutro. Naprzeciw siebie stanął ponownie MKS MOS Wrocław oraz Basket 4EVER Ksawerów, który w grupie okazał się lepszy od Wrocławianek zaledwie kilkoma punktami.

UDOSTĘPNIJ