CAMP Akademii za nami – było FENOMENALNIE !

???CAMP Akademii Wisły CANPACK Kraków???

Było Fenomenalnie !!! ??
Blisko 130 uczestników w piękny sobotnie dzień wzięło udział w pierwszym w tym roku CAMPIE Akademii Wisły CANPACK Kraków.
Co tu dużo się rozpisywać … liczba uczestników mówi sama za siebie.
Od wczesnych godzin rannych trwały przygotowania do sobotniego eventu. Pierwsze dzieciaki pojawiły się na hali już 30 minut przed oficjalnym startem. Punktualnie o godzinie 10:00 nasi uczestnicy przez prawie 40 minut ciężko pracowali z trenerami na co dzień szkolącymi młodzież w Akademii przygotowując się na przybycie zawodniczek.
Dwa małe łyki wody i już o godzinie 11:00 … „Są i One” !!! Na hali pojawiają się zawodniczki Wisła CanPack Kraków na co dzień występujące w drużynie ekstraklasy kobiet grającej w Energa Basket Liga. Dzisiejszego dnia to właśnie One wcieliły się w rolę trenerów.
Dwie godziny trwały ćwiczenie na sześciu stacjach, na których nasi dzisiejsi podopieczni doskonalili umiejętności koszykarskie. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć i autografów.
Tak jak już pisaliśmy ….
BYŁO FENOMENALNIE ???
Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji:
Sponsor Can-Pack SA
Wisła CanPack Kraków
Trenerom Jola JaniszewskaPawel Storozynski Szymon CzMichał SumaraAgnieszka Blichowska
Inicjatorem i pomysłodawcom była Dorota Gburczyk-Sikora – Dyrektor Akademii Wisła CANPACK Kraków.

Wielki podziękowania za dzisiejszą pracę z dzieciakami kierujemy do zawodniczek:
Magdalena ZiętaraJustyna Zurowska-CegielskaAnia Jakubiuk Alicja GrabskaKlaudia Niedźwiedzka, @Mercedes Russell, @Jordin Canada, Leonor RodriguezSabi Oroszova, @Maria Conde Bozica Mujovic María Pérez Araújo
Byłyście fantastyczne ??????
Oraz Trenerom zespołu @Szewczyk Krzysztof, Jordi AragonésWojciech Eljasz- Radzikowski

UDOSTĘPNIJ