CAMP Akademii WCP … ruszyła rejestracja

Od dzisiaj do dnia 22 maja 2019r. czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w CAMPIE Akademii Wisły CANPACK Kraków. Pamiętajcie, że tylko zarejestrowani uczestnicy będą mogli uczestniczyć w zajęciach treningowych. Liczba miejsc w każdym roczniku ograniczona. Nie czekaj zapisz się już dzis !!!!

Chcesz się zarejestrować … ?? Kliknij „Rejestracja” poniżej 🙂

Najważniejsze informacje dla uczestników:

Każdy uczestnik CAMPU zobowiązyn jest na pierwszym treningu dostarczyć do trenerów:
1) Zgody opiekuna prawnego na udział w CAMPIE z podpisem.
2) Aktualne badania sportowo lekarskie
3) Dokument tożsamości – legitymacja szkolna lub inny.
Zajęcia treningowe odbywać będą się na Hali Głównej przy Reymonta 22. Wszelkie szczegołowe informacje zamieszczane będą na stronie internetowej http://akademiawislycanpack.pl/ oraz na Fanpage’u na Facebooku. Zajęcia treningowe podzielone będą na kategorie wiekowe i trwać będą po około 90 minut dla każdej z grup.
Zajęcia realizowane będą w piątek w godzinach popołudnowych oraz w sobotę w godzinach rannych.
Każdy uczestnik musi posiadać ze sobą sprzęt sportowy do treningu koszykarskiego. Wszyscy uczestnicy CAMPU będą ubezpieczeni przez organizatora.Organizator nie bierze odpowiedzialności za uczesntików CAMPU w tracie podróży „z” oraz „na” CAMP.
Zakwaterowanie uczestników będzie w hostelu BABILON na Miasteczku Studenckim AGH Kraków. W hostelu opiekę nad uczestnikami będzie sprawował trener TS Wisła Kraków.

UDOSTĘPNIJ