2LK | Racibórz pokonany

W niedzielne popołudnie juniorki Wisły udały się na kolejne spotkanie ligowe w ramach rozgrywek 2 Ligi Kobiet. Tym razem w blisko dwugodzinną podróż Biała Gwiazda udała się do Raciborza. Tam zmierzyliśmy się z lokalnym zespołem AZS-u.

Początek spotkania można uznać za mocno ospały. Gra się nie kleiła, i mimo, że Biała Gwiazda próbowała różnych wariantów obrony również i na całym boisku nie udawało się przyjezdnym wypracować znaczącej przewagi nad przeciwnikiem. Pomimo tego, że pierwszą odsłonę meczu wygrywamy 13:12 to na połowę udajemy się do szatni przegrywając jednym „oczkiem”

Po zmianie stron to co nie udało się w pierwszych dwudziestu minutach Wiślaczki wypracowały w trzeciej kwarcie. Mocna obrona strefowa, która umożliwiła nam wyprowadzanie szybkich ataków dzięki czemu tą cześć spotkania kończymy wynikiem 23:5. Z zapasem punktowym przyjezdne przystąpiły do ostatniej części meczu, którą już do ostatniej syreny spokojnie kontrolowały. Po dość przeciętnej grze … zabieramy dwa punkty do Krakowa.

Punkty dla Wisły zdobyły: Gajoch 13, Michalik 7, Oleksy 2, Bukowczan 5, Czepiec 6, Panek 2, Pyka 17, Cieśla 7, Rakoczy, Gajda, Pająk.

UDOSTĘPNIJ