1 miejsce w turnieju w Tarnowie!

W dniu dzisiejszym nasza najmłodsza drużyna rozegrała trzy mecze w ramach Basket Cup Tarnów 2017.

Pierwszym przeciwnikiem naszej drużyny był zespół GTK Gorlice. Po niezbyt dobrej grze pokonujemy dziewczęta z Gorlic 30-20. Kolejny mecz rozgrywamy z UKS Niedomice (jest to zespół złożony głównie z młodszych dziewczynek). Wygrywamy to spotkanie 60 -11 a każda z „białych gwiazdeczek” ma swój wkład w zwycięstwo. Na koniec turnieju gramy z gospodyniami – PM Tarnów.

Jest to nasz najlepszy mecz w tym dniu. Przyzwoita obrona pozwala na wyprowadzenie wielu udanych szybkich ataków. Wreszcie lepiej walczymy na tablicach, co przynosi pożądany efekt. Pokonujemy gospodynie 69-26 Turniej w Tarnowie to kolejny etap przygotowani do ligi. Mecze pokazały, jakie mamy braki. Będziemy nad nimi pracować w trakcie treningów, aby 16 grudnia rozpocząć rozgrywki jak najlepiej.

Trenerka nie ma wątpliwości, że praca będzie dobrze wykonana i zaangażowanie zawodniczek na treningach będzie 100 %. Szczęśliwie w tym sezonie do dyspozycji trenerki jest 19 zawodniczek a kolejne 2 czekają na zgłoszenie do ligi. Trzeba będzie pokazać na treningach swoje umiejętności, koncentracje, otwartą głowę i udowodnić przydatność dla zespołu. W składzie na mecz jest tylko 12 miejsc!

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Wisła CANPACK Kraków
2. GTK Gorlice
3. PM Tarnów
4. UKS Niedomice

Brawo dziewczyny!

UDOSTĘPNIJ